OSHO® aktiivsed meditatsioonid

Meditatsioon on vahend vaimu treenimisele, sarnaselt sellele on näiteks fitness vahend keha treenimisele.

Tänapäeva inimestel on üsna raske olla meditatsioonis, ta lihtsalt väsib kiiresti ära mitte midagi tehes. Tema aju on treenitud nii, et see „peab“ koguaeg töötama. Mingisugust lugu jutusama ja seda ilustama, et see oleks talle meelepärane või arusaadav. Samuti segavad sundmõtted, mida me tegelikult ei soovi aga nad tulevad ikka. Inimesed on kurnatud pideva mõtlemise tõttu ja seepärast ongi hea vahend meditatsiooni praktika. Mediteerides saab inimene viia end muutunud teadvuse seisnudisse, kus ta lõõgastub. Lõõgastumine on ülioluline füüsilise ja vaimse tervise seisukohalt! Lõõgastuses saab energia vabalt voolata ja siis inimese meeled ning tajud koos füüsilise kehaga toimetavad erksal- ja loomulikul moel. Aju lained ühtlustuvad ja kogu keha muutub tasakaalukamaks. Nii anname kehale vabaduse töötada nii nagu ta loodud on, ilma enda sekkumiseta!

Meditatsioon algab sealt, mil mõte teeb pausi.

Meditatsioon ühtlustab organite tööd ja hajutab blokeeringud, aitab suuresti ärevushäireid ja depressiooni maandada. Samuti parandab seedimist ja tugevdab immuunsüsteemi. Ennekõike aga meditatsioon laiendab teadvust ehk heidab valgust pimedatele meelenurkadele.

Meditatsioonis on heaolu; oled tasakaalus, ühenduses, rõõmus, usalduses ja rahus. Oled erk ja vaba, tunned rohkem end elus, kaovad ebamugavused, ärritused ja hirmud.

Samuti on tänapäeva inimene suunanud oma tajud pigem väljapoole, nad pidevalt otsivad lahendusi ja abi väljastpoolt, kaotades kontakti enesega kus tegelikult kõik õiged vastused on olemas. Mediteerides puhastab ka inimene oma vaimu ja ta intuitsioon tuleb esile. Seeläbi oskab inimene talle parimaid valikuid teha oma igapäevaelus, ta muutub julgemaks, enesekindlamaks ja õnnelikumaks.

Mida annab Sulle meditatsioon?

  • muudab Su elu nauditavamaks, kaob hirm, stress ja ärevus
  • õpetab Sulle kes Sa oled ja mida Sa vajad
  • annab Sulle vaimutoitu

Loe lähemalt OSHO seletust, mis on meditatsioon ja mida see Sinuga teeb

Meditatsioonile tulles, palun arvesta:

  • võta kaasa hea tuju ja avatud meel
  • riietu mugavat, mis võimaldab Sul vabalt liikuda, mugavalt istuda, hästi end tunda. Pane puhtad riided selga, sest meditatsioon on rituaal, millesse tuleb austusega suhtuda. AVASALU heaolusaalis on ka riietuskabiinid, kus saab vahetada riideid. Samuti on võimalik kasutada lisatasu eest Fitness 24/7 (teisel korrusel) dušširuume.
  • eelnev mediteerimise kogemus pole vajalik
  • võimalik on läbi viia meditatsiooni eratunde ning saada lühikonsultatsiooni kas enne või parast tundi. Selleks võta juhendajaga ühendust.

AVASALU heaolusaalis viime läbi järgnevaid OSHO® aktiivseid meditatsioone:

Individuaalne meditatsioon

Kui soovid individuaalset meditatsiooni juhendamist ja nõustamist, siis AVASALU heolusaali meditatsiooni õpetaja ja juhendaja Vivikaga on võimalik seda teha. Palun täida selleks alljärgnev vorm.