Pehme Jooga Helilõdvestusega

Jõuduandev, samas pehme ja teraapiline joogatund annab sulle meelejõudu ja eneseusku iseenese avastamisel. Harjutused parandavad kehalist võimekust, kehateadlikkust, koordinatsiooni, keha saab painduvamaks, nõtkemaks, tugevamaks ja paraneb rüht. Jätkuv harjutamine kõrvaldab lihaspingeid, parandab verevarustust ja seedimist, aitab sügavamalt ja vabamalt hingata. Sügavad venitused annavad kehale lisatoonust. 
Tunni lõpetab lõdvestus/meditatsioon tervendavates helides. Gongide, helikausside ja Koshi tuulekellade  võnkesagedused rahustavad närvisüsteemi ja laevad sind värske energiaga.
Pehme Joogatund on mõõduka koormusega, ei nõua eelnevat ettevalmistust ja sobib kõigile. Harjutamine teeb meistriks. Oled väga oodatud!
 
Tunni tasu 12€
Kuu tasu (neli korda) 45€
 
Registreerumiseks palun võta ühendust:
kaiakarjatse@gmail.com või telefonil 5536006
vaata lisaks: kehateraapia.ee

 

 

Kaia Karjatse – gongimeister/ liikumise- jooga- ja tantsuõpetaja

 
Keha, hing ja vaim on täiuslik tervik, mida saame ise tundma õppida ja oma meeles ka kogeda. Liikumise ja helide abil saame ennast ja ümbritsevat maailma sügavamalt tunnetada ja mõista. Liikumine on ju inimese harmoonilise maailmakogemise olulisemaks osaks ning helisid on juba aegade algusest kasutatud kehameele tasakaalustamiseks ja vaimu avardamiseks.  Alustamiseks ei pea olema mingeid eelteadmisi, ole lihtsalt kohal!
 
Olen õppinud Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal ning täiendanud end samas tantsu-ja liikumisteraapia alal. Lisaks kuulub pagasisse erinevaid tantsu ja liikumispraktikaid, jooga/ pilatese tehnikad. 
 
Juba suurepärased 17 aastat olen teinud ka helirännakuid ja kontserte gongide ja helikausside maagilise ja väestava muusikaga. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne heli pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.